Alkohole – Meble

Meble sklepowe

Projekty regałów do działu alkoholi, wykonane dla jednej z sieci supermarketów. Konstrukcja regałów głównych została oparta na standardowej zabudowie panelowej, co pozwoliło wykorzystać dotychczasową zabudowę. Tym samym, koszt modernizacji regałów spadł o ponad 50%. Nasze meble sklepowe to kolejny przykład, że sprawne projektowanie i wizualizacje znacząco obniżają koszty i minimalizują błędy. Niżej prezentowany regał, to zabudowa główna, czyli dwustronna w ciągu handlowym, ze szczytami oraz ścienna. Dołożone oświetlenie i oznaczenie szczytów uporządkowało działy,  a drewniane akcenty i zastosowane kolory (burgund) dodały charakteru.

 

Uzupełnieniem działu są regały na kółkach. Takie rozwiązanie jest wygodne przy organizowaniu promocji. Regały wyposażone w kółka posiadają hamulce, tym samym są bezpieczne dla klientów. Niżej prezentowanych jest kilka wariantów. Regały takie mogą być wyposażone w tak zwany „poster line”, co dodatkowo pomaga w organizacji asortymentu.

Projektując meble sklepowe, nie tylko trzeba brać pod uwagę ich ergonomię i bezpieczeństwo. Trzeba traktować cały sklep jak kompozycję. Dlatego czasami musimy zaprojektować sklep w całości. Sklep w stylu USA