Wizualizacja Kręgielni

Wizualizacja kręgielni - Dip Studio

Bowling w wizualizacjach

Tym razem południe Polski i nasza wizualizacja kręgielni znajdującej się w mieście uzdrowiskowym. Na potrzeby inwestora przygotowaliśmy wizualizację, ściśle opartą na planach budowlanych oraz elementach wystroju. Projekt miał na celu, nie tylko pokazanie przyszłej aranżacji kręgielni, ale również sprawdzenie rozkładu świateł. Wynika to z faktu, iż stosowane oświetlenie LED nie zawsze przynosi odpowiedni efekt, tym bardziej jeśli źródeł światła jest wiele. Obiekt taki jak kręgielnia jest bardzo wymagający. Tor musi być dostatecznie widoczny, lecz oświetlenie nie może przeszkadzać graczom. Strefa ze stolikami powinna być przyciemniona, jednak nie na tyle, żeby utrudniać konsumpcję. Umieszczenie w wizualizacjach postaci miało na celu sprawdzenie wolnej przestrzeni oraz ewentualne korekty wielkości zabudowy, ponieważ klient musi czuć się komfortowo.

Marketing a wizualizacje

Konieczność sprawnego rozpoczęcia działalności kręgielni zmusiła inwestora do działań marketingowych już na etapie projektowym. Nasze rendery posłużyły do przygotowania materiałów promocyjno-reklamowych. Działania takie usprawniają uruchomienie inwestycji i zmniejszają ryzyko falstartu.

Wizualizacja Kręgielni w 360

W celu ułatwienia odbioru naszych wizualizacji przygotowaliśmy także materiał 360. Jest to dobry sposób na przyciągnięcie uwagi w portalach społecznościowych, np. takich jak Facebook. System FB automatycznie rozpoznaje obraz tego typu i wyświetla go w odpowiedni sposób. Co więcej, możliwość „rozejrzenia się” po inwestycji na etapie projektowania to wspaniałe doświadczenie, nie tylko dla inwestorów, ale i przyszłych klientów.

[ipanorama slug=”kregielnia-polanica”]