Zdjęcia produktowe 360

Wizualizacja Produktu - DIP Studio Toruń

Pachshot

Rozważnie jest obejrzeć towar z każdej strony zanim się go kupi. Pachshot to nic innego jak seria zdjęć produktu wyświetlana w ciągu dająca złudzenie obrotu obiektu. Zdjęcia produktowe 360 bardzo skutecznie promują produkt i zwiększają sprzedaż online. Taki model prezentacji towaru często przekonuje potencjalnego klienta do sfinalizowania zakupu. Nie jest to jednak technologia nowa. Powstała w czasach świetności Adobe Flash, a więc w okolicach roku 2000. Niestety, początkowo moc obliczeniowa komputerów, jak i transfery dostawców internetu, skutecznie hamowały jej rozwój. Oczywiście można stosować obrazowanie typu GIF, lecz jakość gifa pozostawia sporo do życzenia, a dodatkowo nie posiada on interakcji z oglądającym. Dzisiaj za sprawą rozwoju języków programowania używanych w sieci, a także znaczącego wzrostu wydajności komputerów i telefonów, odtwarzanie takiej treści w sposób komfortowy nie stanowi już problemu.

Zdjęcia produktowe 360

Projektowanie produktów wymaga często czegoś więcej niż „płaskiej” wizualizacji. Czasami trzeba zobaczyć co się kryje z tyłu. Tak właśnie było w przypadku Mioduli. Stworzyliśmy serię wizualizacji składającą się na obrotowy obraz butelki. Moglibyśmy się pokusić o wykonanie wzoru etykiety oraz butelki i sfotografowanie jej w studiu, lecz nie było na to czasu.

Fotorealistyczne przedstawienie szkła i płynów zawsze robi wrażenie. Staraliśmy się tak ustawić światła, aby wypukły wzór szkła był widoczny, a wszelkie złocenia etykiety mieniły się podczas ruchu.

Polecane: Etykieta ze złoceniem     Animacje produktowe